CHEF AAN HUIS

BROOS.A'dam

Bij BROOS.A’dam bieden we een exclusieve prive chef aan huis ervaring! Of je nu een speciale gelegenheid wilt vieren zoals een verjaardag, 21-diner, jubileum of een gezellig diner met vrienden, wij zorgen ervoor dat elke gelegenheid een onvergetelijke culinaire ervaring wordt. Als prive chef aan huis maken wij alles mogelijk!

Afgestemd op jouw wensen, voorkeuren en smaak maken wij een menu op maat, doen we de inkopen en gaan we voor jullie aan de slag! 

We werken enkel met de beste lokale en dagverse ingredienten uit het seizoen. Uiteraard houden wij rekening met eventuele allergieen en/of dieetwensen – het menu kan ook vegetarisch of veganistisch gemaakte worden. Wij zorgen ervoor dat het diner zowel visueel als smaakvol een beleving is!

Bij BROOS.A’dam zijn we erg trots om van iedere gelegenheid iets bijzonders te maken. Of je nu een intiem diner organiseert of een groot feest, wij bieden de perfecte oplossing om de culinaire beleving naar een hoger niveau te tillen. Ervaar de magie van een prive chef aan huis en laat ons je meenemen op een smaakvolle reis die jij en je gasten nooit zullen vergeten!

Daarnaast bieden we verschillende extra opties om de ervaring compleet te maken, zoals een bijpassend wijnarrangement, oesters, een kaasplank en/of bubbels. We denken graag mee over alle details om jouw diner tot een succes te maken.

——————————–
Onderstaande prijzen dienen als indicatie en kunnen verschillen op basis van groepsgrootte en eventuele wensen.

De prijzen zijn inclusief amuse, brood & huisgemaakte boter, servies en bestek.

– 4 gangen €85,- per persoon
– 5 gangen €95,- per persoon
– extra gang 
€10,- per persoon

Uiteraard is het diner uit te breiden met een bijpassend wijnarrangement voor €34,- per persoon o.b.v. 4 gangen.

Bij te boeken:
– Fles wijn incl. uitleg vanaf €32,-
– Fles Bubbels vanaf €45,-
– Oesters €5,- per stuk o.b.v. min. 6 stuks
– Kaasplank €15,- (of €5,- als supplement extra gang)
– Tafelaankleding €5,- per persoon

Andere specifieke wensen? Wij denken als prive chef een huis natuurlijk graag mee om jouw wensen mogelijk te maken.

 *Prijzen zijn exclusief reiskosten van €0,60 per gereden kilometer buiten Amsterdam en mogelijke parkeerkosten.
(werkgebied BROOS: heel Nederland)

VOORBEELDMENU

– AMUSE –
Stroopwafel van biet, kastanje karamel en geitenkaas mousse

– VOORGERECHT –
Zeebaars crudo, tijgermelk, kimchi en druif

– TUSSENGERECHT –
Koolrabi ravioli, amontillado mousseline, prei en dashi beurre blanc 

– HOOFDGERECHT –
Diamanthaas met kalfsjus, gekarameliseerde pompoen, fondant aardappel en mosterdzaad

– KAASPLANK –
Kaas van Kef

– DESSERT –
Malva pudding, tomaat, vanille, kardamon en hazelnoot crumble

 

SHARED DINING

Urenlang tafelen als een echte Italiaanse familie met ”La Nonna” aan het hoofd. Nodig iedereen uit en wij vullen de tafel met heerlijke mediterrane gerechten en flessen wijn om te delen.

– ANTIPASTI PLANK –
(ook los verkrijgbaar)

– PAN CON TOMATE –

– PASTA VONGOLE –

– PULPO A LA GALLEGA –

– GAMBAS AL AJIOLLO –

– PORCHETTA –

– CAPONATA –

– TIRAMISU –

 

 

Chat openen
✨Zin in een unieke culinaire ervaring?
Hi,
✨Wil je jezelf en je gasten verwennen met een unieke culinaire ervaring? Laat ons als privé chef aan huis een onvergetelijke smaakbeleving voor je creëren! 🍷😋 Neem contact met ons op via WhatsApp en ontdek!